Hledáme výrazné individuality

Pokud si myslíte, že jste jiní, jste přesně člověkem pro BENTELER. Hledáte úspěch? Máte různorodé schopnosti a týmového ducha nebo rádi řešíte problémy? Jste důvěryhodní a umíte o tom snadno přesvědčit ostatní? V čem vynikáte a jaké jsou hlavní rysy Vaší osobnosti?

BENTELER je atraktivní zaměstnavatel s celou řadou příležitostí pro nováčky i čerstvě povýšené zaměstnance v rámci celého světa. Chceme, abyste přispěli svou individualitou a osobností, přičemž nezáleží na tom, zda budete rozvíjet svou kariéru ve specializovaném oboru, v managementu nebo v nejrůznějších projektech. Hledáme prostě silné osobnosti, které se budou aktivně podílet na rozvoji a úspěchu naší firmy.

Chcete vědět více o individuálních příležitostech v BENTELERU?
Vyberte si nějakou zemi, přečtěte si rozhovory s našimi zaměstnanci a získejte tak lepší představu o BENTELERU.

BENTELER ROZHOVORY VE SVĚTĚ

USA
worldmap interviews

Společenský člověk, který má rád práci i zábavu

Ondřej Vodička

Bez ohledu na technologický pokrok nezvládnou stroje úplně vše. Potřebují lidi, kteří je postaví, udržují a obsluhují. Bez lidí by nebyly žádné stroje, žádné kanceláře a žádná práce a z tohoto důvodu se Ondřej Vodička rozhodl věnovat právě personalistice. Také rád pracuje s lidmi a proto pro něj neexistovala lepší pracovní příležitost než pracovat na oddělení lidských zdrojů.

Jako všestranný personalista má Ondřej na starosti předběžný výběr kandidátů na různé pozice v závodě Liberec a Jablonec. „Jsem velice empatický a vždy se snažím zajistit, aby se v průběhu pracovních pohovorů všichni cítili příjemně.“ Není to tak dávno, co Ondřej oslavil dvacetiny. Než však začal pracovat ve společnosti BENTELER, získal zkušenosti s prací v oblasti lidských zdrojů v jiné velké mezinárodní společnosti. Tam se seznámil se základy svojí práce, které nyní může naplno využít ve prospěch současného zaměstnavatele.

Aby si vybudoval pevné základy svých odborných znalostí, studuje Ondřej na Technické univerzitě v Liberci, obor Ekonomie a management služeb. Při pořádání školení pro zaměstnance společnosti BENTELER využije v praxi mnoho svých znalostí týkajících se pracovního práva.

Proč právě společnost BENTELER?
„Mohu zde pracovat 30 hodin týdně. To je pro mě velice důležité, protože ještě stále studuji na univerzitě.“ Práce pro společnost BENTELER poskytuje Ondřejovi potřebnou flexibilitu. Může získávat pracovní zkušenosti, vydělávat si a také pokračovat ve studiu. „Také zde mám velice dobré příležitosti k rozvoji a mohu se účastnit všech školení, která uzná můj vedoucí za užitečná. Velice si vážím jeho podpory.“

Narodil se, aby žil – ne aby se připravoval k životu
Ondřej je týmový hráč. Vždy rád pomůže druhým a je velmi vytrvalý. Proto pro něj není lepšího sportu než fotbal, kterému se věnuje velmi aktivně. Je součástí fotbalového týmu Chrastava, která hraje Liberecký krajský přebor. Na fotbale se mu líbí, že v týmu jsou všichni stejně důležití – a to i v týmu, kde hrajete s fotbalovou legendou, jako je ta Ondřejova: jeho spoluhráčem je bývalý útočník české reprezentace Jiří Štajner. I ve svém volném čase se tak nadále učí od těch nejlepších.

Ondřej dbá na to, aby každý den skutečně prožil, ať už v rámci sportovního týmu, univerzity nebo společnosti BENTELER, proto se řídí motem „Narodil ses, abys žil – ne aby ses k životu připravoval.“

Zpět na výběr
YouTube is disabled

We need your consent to use YouTube videos. For more information, see our Privacy Policy.