Dokáže jeden nápad změnit zaběhlý
způsob uvažování?

Můžete stoupat po kariérním žebříčku
a přitom se věnovat rodině?

Máte svou mezinárodní kariéru
skutečně na dosah?

Lze úspěch celku vytvářet podporou
jednolivce?

Můžete stoupat po kariérním
žebříčku vzhůru a přitom
se věnovat i rodině?

Ano, v BENTELERU je to možné. Abyste nemuseli kvůli práci zanedbávat rodinu, harmonizujeme Vaše kariérní cíle s cíli osobními. Věříme totiž, že když bude Vaše profese v rovnováze s osobním životem, vydáte ze sebe to nejlepší a naplníte svůj potenciál. Těšíme se na vás!

KARIÉRA NEBO VOLNÝ ČAS? OBOJÍ.

BENTELER je rodinná společnost. A právě proto přikládáme obzvlášť velký význam zdravé rovnováze mezi profesním a osobním životem. S našimi modely flexibilních pracovních hodin nebo práce z domu můžete postupovat v profesním rozvoji stále kupředu. Ale to není všechno: podle toho, kde pracujete, budete mít také možnost starat se o děti nebo rodinné příslušníky, kteří potřebují péči. To nejen znamená snazší utváření osobního života, ale také aktivní přínos k udržení vaší produktivity, motivace a spokojenosti z práce. Souhrnně to lze vyjádřit takto:
  • Pracujte flexibilně
  • Užívejte si rodinného života
  • Buďte stále motivovaní

ZAJIŠŤUJEME PÉČI O PŘÍŠTÍ GENERACI VĚDCŮ A TVŮRCŮ.

V našem závodě v Paderbornu vám dokonce nabízíme vlastní centrum denní péče a v mnoha dalších městech úzce spolupracujeme s mateřskými školami. Zastáváme totiž názor, že pouze lidé, kteří harmonicky kombinují svůj rodinný život a kariéru, mohou plně využívat svůj potenciál v obou oblastech.
YouTube is disabled

We need your consent to use YouTube videos. For more information, see our Privacy Policy.