Jak v BENTELERU začít

Neustále hledáme lidi každého věku a nejrůznějších dovedností a schopností, aby nám pomohli pokračovat v naší úspěšné tradici. Uděláme vše pro to, abychom v BENTELERU nabídli každému - bez ohledu na jeho zkušenosti - šanci přijmout lákavou výzvu a zajistit si odborný růst.

UČŇOVÉ A PRAKTIKANTI

Rozhodnout se k nástupu do práce před vysokoškolským studiem nebo namísto něj vám může umožnit osvojit si cenné dovednosti a zajistit si dobře ohodnocenou práci do budoucna. Už dlouho nabízíme mladým lidem šanci k rozvoji kariéry, protože upřímně věříme, že budoucnost naší společnosti je v jejich rukách. Jako učeň nebo praktikant v BENTELERu budete mít na každém kroku své cesty k dispozici specializované odborné vedení, budeme povzbuzovat vaši zvědavost a poskytneme vám veškerý prostor, který potřebujete k růstu a poznávání.

Informujte se o podpoře, kterou poskytujeme učňům a praktikantům.

STUDENTI

Rozhodnout se zkombinovat akademické zájmy s odpovědností v BENTELERu znamená přijímat výzvy, které vás vybaví cennými praktickými i teoretickými znalostmi. Věříme v mezioborové myšlení, učení a konání. Jako student získáte v BENTELERu dokonalého partnera pro své akademické úsilí a v době, kdy budete končit studium, budete připraveni na převzetí smysluplné odpovědnosti buď v BENTELERu nebo jinde v oboru.

Informujte se o podpoře, kterou poskytujeme studentům.

ABSOLVENTI

Práce v BENTELERu po ukončení vysokoškolského studia nabízí začínajícím odborníkům velmi zajímavé vyhlídky. Díky nejrůznějším výzvám, které před námi v současné době stojí, využíváme širokou základnu odborníků, kteří nám pomáhají udržet si konkurenceschopnost. Jako čerstvý absolvent dostanete tolik času, kolik budete potřebovat k dalšímu poznávání a hledání oblasti, která vás nejvíce osloví. Věříme, že absolventa, který má šanci najít si oblast, která ho opravdu zaujme, čeká dlouhá a úspěšná kariéra.

Informujte se o podpoře, kterou poskytujeme čerstvým absolventům.

ODBORNÍCI

Věnujeme maximální úsilí utváření prostředí, které nejen přiláká odborníky ke změně profesní kariéry, ale také je v budoucnu přesvědčí, že tato změna opravdu stála za to.

V BENTELERu budete využívat skutečně mezinárodní síť, lákavé výzvy, dlouhodobé investice do vlastního osobního růstu i atmosféru respektu a důvěry. Nikdy se nesnažíme natlačit někoho do předem dané formy, raději každému nabídneme prostor k tomu, aby mohl sdílet své znalosti a zkušenosti. Potřebujeme kvalifikované odborníky pro nejrůznější oddělení, například inženýring, prodej, controlling, finance / účetnictví, nákup, IT a vývoj / výrobu - a slibujeme prostředí, ve kterém může každý uplatnit své odborné znalosti způsobem, který ho bude naplňovat, a dál pokračovat ve svém osobním i profesním růstu.

Informujte se o podpoře, kterou poskytujeme odborníkům.

YouTube is disabled

We need your consent to use YouTube videos. For more information, see our Privacy Policy.