CENTRUM SDÍLENÝCH SLUŽEB BENTELER v České republice

Centrum sdílených služeb v Praze

V roce 2010 založila společnost BENTELER svůj IT Service Desk v Praze. To znamenalo začátek úspěchu v oblasti poskytování sdílených služeb v České republice. Dnes servisní centrum BENTELER řeší požadavky našich 27 000 kolegů po celém světě, a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. A kvůli globálnímu působení společnosti komunikuje v 6 různých jazycích.

V posledních několika letech jsme neustále rozšiřovali naše portfolio služeb. Nyní nabízíme širokou škálu IT služeb, služeb v oblasti nákupu a HR pro celou skupinu BENTELER. Kanceláře v Praze jsou součástí moderního Futurama Business Parku v bezprostřední blízkosti centra města. Futurama Business Park se nachází jen 200 metrů od stanice metra a najdete ho na okraji luxusní pražské čtvrti Karlín. Nabízí vynikající polohu s přístupem do celého města. Jen po pár krocích od našich kanceláří se dostanete k obytným a kulturním částem Karlína, včetně mnoha kaváren, restaurací, barů a hospod, které nabízejí řadu možností, jak příjemně strávit čas po práci.

 

 

 

 

 

 

 

Obrázek: BENTELER centrum sdílených služeb v Praze; Futurama park (futuramabp.cz)

NOVÉ centrum sdílených služeb v Třebíči

Kromě naší pražské kanceláře jsme založili i kancelář v Třebíči. Ta poskytuje služby v oblasti financí, účetnictví, administrativy spojené s prodejem a dalších. Nachází se v revitalizovaném komplexu bývalé obuvnické továrny v třebíčské čtvrti Borovina. Naše nové centrum sdílených služeb je situováno nedaleko centra města. Kancelář je tak pro zaměstnance snadno dostupná autem, hromadnou dopravou, pěšky nebo na kole. Parkování je k dispozici zdarma v bezprostřední blízkosti budovy a před vchodem do areálu jezdí pravidelná městská autobusová doprava. Z centra města vede také cyklostezka přes lesopark Libušino údolí. Naši zaměstnanci mohou své děti umístit do mateřské školy, která se nachází jen pár kroků od naší kanceláře.

 

Pracovní příležitosti v našem centru sdílených služeb v České republice

Skutečně věříme, že naši zaměstnanci jsou klíčem k úspěchu naší společnosti. Proto se ve společnosti BENTELER stanete součástí týmu profesionálů v oboru, kteří vás budou podporovat na cestě k profesnímu rozvoji. Neustále budeme podporovat vaše odhodlání čelit novým výzvám. S námi dostanete příležitost učit se nové věci a realizovat se v tom, co vás baví.

U nás je osobní a pracovní život v rovnováze. Nabízíme flexibilní pracovní dobu a mnoho dalších výhod!

 

Tak na co ještě čekáte?

 

Přihlaste se hned teď a připojte se ke skupině BENTELER v Třebíči nebo v Praze!

 

Kliknutím sem otevřete volné pozice v našem NOVÉM centru sdílených služeb v Třebíči

Kliknutím sem otevřete volné pozice v našem centru sdílených služeb v Praze

 

 

YouTube is disabled

We need your consent to use YouTube videos. For more information, see our Privacy Policy.