S BENTELEREM do celého světa

V BENTELERU jen nemluvíme o Vašich šancích objevovat, co Vás skutečně zajímá, a budovat si individuální kariéru, ale také tento příslib umožňujeme v praxi. Poslechněte si několik lidí, kteří v BENTELERU našli své místo. Vyslechněte si jejich příběhy, ať se dozvíte, proč jsme pro ně byli tou správnou volbou.

JANESON LIRA DA SILVA, UČEŇ, CIMPINA

Proč jsem si vybral BENTELER: „Protože v soukromém životě je pro mě nejdůležitější moje rodina a v profesním životě mám radost, když jsem oceněn za dobře odvedenou práci.“


WILBERT BOSCH, VP, PADERBORN

Proč jsem si vybral BENTELER: "Pro mě je důležité, abych mohl do své práce integrovat svou vlastní osobnost - poskytuje mi to určitou profesní svobodu, kterou dokážu opravdu ocenit."


KATHARINA AIGNER, PRÁVNIČKA, SALZBURG:

Proč jsem si vybrala BENTELER: "Líbí se mi, když mohu pracovat na mezinárodní úrovni, a tady jsem v neustálém kontaktu s kolegy z celého světa."


MARKUS FORSCH, INŽENÝR, SHREVEPORT

Proč jsem si vybral BENTELER: "Velmi rád uvádím věci do pohybu a díky své současné pracovní pozici mám šanci být součástí růstové strategie BENTELERU."HAO CHEN, MANAŽER, ŠANGHAJ

Proč jsem si vybral BENTELER: "BENTELER mi poskytl šanci růst a vyzkoušet si různé pracovní pozice, protože počet závodů v regionu Asie/Pacifik se ze tří zvýšil na více než deset."


ALEXANDER SCHWAIGER, PRÁVNÍ PORADCE, RAKOUSKO

Proč jsem si vybral BENTELER: "Je velmi zajímavé sledovat různé procesy a různé způsoby řešení problémů."

YouTube is disabled

We need your consent to use YouTube videos. For more information, see our Privacy Policy.