OBECNÉ OTÁZKY

Vždy jsme ochotni přijímat nevyžádané žádosti. Pokud najdete pracovní pozici, která přesně neodpovídá vašemu profilu, ale je mu blízká, podejte si žádost a vysvětlete, co hledáte, v průvodním dopise. Pokud nenajdete na Vyhledávači pracovních pozic vůbec nic, co by vám vyhovovalo, ale máte zájem pracovat v BENTELERU, jednoduše kontaktujte Vaše lokální personální oddělení prostřednictvím e-mailové žádosti.

Klidně nás můžete kontaktovat prostřednictvím komunikačního kanálu, který vám vyhovuje, avšak může to zpomalit proces zpracování Vaší žádosti. Proto jsme nejradši, když nás každý kontaktuje se žádostí o pracovní pozici přes náš Vyhledávač pracovních pozic.

Je jich několik. Použití Vyhledávače pracovních pozic vcelku znamená, že získáte jasný přehled o neobsazených pracovních pozicích, můžete si pohodlně zažádat až o pět pozic, a je to nejrychlejší způsob, jak od nás dostat odpověď.

Rozhodně.

Ano, to je jedna z hlavních výhod tohoto systému. Na své žádosti můžete pracovat, kdykoli se Vám to bude hodit. Pokud ji nedokončíte hned napoprvé, uložíte si ji a můžete se k ní vrátit později.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná. Ostatní pole jsou nepovinná, ale doporučujeme Vám, abyste je vyplnili také. V některých případech to třeba nebude možné, protože všechny body nejsou stejně relevantní. Otázky jsou však utvářeny tak, aby nám pomohly udělat si co nejkomplexnější představu o tom, kdo jste, takže bychom ocenili dostat od Vás co nejvíce informací. Když vyplníte všechna pole, může to pro vás znamenat jedině výhodu.

Rozhodně. Jsme si vědomi toho, že obzvlášť u žadatelů, kteří chtějí změnit profesní kariéru, je to nesmírně důležité. Vaše informace jsou u nás v bezpečí.

Ze všech sil se snažíme odpovědět každému žadateli do čtyř týdnů a provést úvodní šetření.

Jednoduše navštivte webovou stránku svého regionu a podívejte se na seznam relevantních personálních kontaktů.

TECHNICKÉ OTÁZKY

  • Chrome verze 30.0+
  • Firefox verze 25.0+
  • Safari 6.1.2+
  • IE9+
  • iOS verze 6+ iPhone/iPad
  • Android verze 4+

Přijímáme všechny obvyklé formáty (např. .txt, .rtf, .doc., .pdf).

Systém žádostí použije Vaši e-mailovou adresu jako hlavní komunikační kanál. Proto je důležité uvést e-mailovou adresu, která je aktuální a kterou pravidelně kontrolujete. Jinak se může stát, že Vás nebudeme moci kontaktovat a zpracovat Vaši žádost.

Po úspěšném doručení své žádosti dostanete potvrzení e-mailem.

Dokud nám nedáte jiné pokyny, budeme uchovávat Vaše data šest měsíců. Během tohoto období zvážíme Vaši žádost o pracovní pozici vzhledem ke všem nabídkám, které budou odpovídat Vašemu profilu.

ODSTRAŇOVÁNÍ PROBLÉMŮ

Pokud používáte webový e-mailový systém (např. googlemail.com, yahoo.com, atd.), je možné, že potvrzení Vaší registrace skončilo ve složce nevyžádané pošty.

E-maily, které Vám pošleme, mohou obsahovat odkazy, které můžete použít k doplnění chybějících informací do své žádosti. Abyste mohli tyto odkazy používat, musíte zkontrolovat, zda Váš e-mailový program povoluje HTML e-maily, nebo dočasně přepnout na zobrazení HTML. Menu nápovědy ve vašem e-mailovém programu nebo sekce FAQ (často kladených dotazů) vašeho poskytovatele často obsahuje kroky pro přepnutí na zobrazení HTML, pokud si nejste jisti, jak na to.

Nezapomeňte, že maximální velikost souboru je 3 MB. Je možné, že jste se snažili nahrát příliš velký soubor. Zkomprimujte soubor nebo ho zmenšete jiným způsobem a pak to zkuste znovu.

Jednoduše přejděte na stránku s žádostí o heslo a klikněte na "Zapomněli jste heslo?" Jakmile otevřete e-mailovou adresu, kterou jste použili při registraci, dostanete na ni e-mail s heslem.

Náš Vyhledávač pracovních pozic otevírá zvláštní okna. Aby mohly všechny funkce správně fungovat, musíte si blokovač vyskakovacích oken deaktivovat.

Privacy Policy

Controller

BENTELER International AG
(hereinafter referred to as “BENTELER”)
Schillerstr. 25–27
5020 Salzburg
Phone: +43 (0)662 2283-0

Group Data Protection Officer

Wolfgang Schlattmann
BENTELER RV GmbH
33104 Paderborn
datenschutz@benteler.com
Phone: +49 (0)5254 81 302866

BENTELER and the service provider we engage only work with this personal data in the context of our staff selection process. We do not disclose your data to other companies outside of the BENTELER Group or use it for other purposes.

The BENTELER Group obligates the companies that have access to personal information to treat it confidentially and to respect data protection in accordance with the locally applicable regulations. Access to the data is only granted to employees who need such access in the context of their work. Accordingly, these employees are obligated to maintain confidentiality and to comply with the laws on ensuring data protection. Our service provider has contractually undertaken to comply with data protection in accordance with the protection provisions set forth by the European Union. Accordingly, its employees were obligated to treat personal data confidentially.

Unless you tell us otherwise, the data will be stored for a period of six months following the last update, so that it can also be used for other job vacancies you may be suitable for if you have given your consent to this effect. Due to the long application and selection periods for apprentices, we store their data for up to 24 months (for Germany only).

Once you have sent us your personal data and CV, you can change this data at any time. Applying for another position automatically updates the data in the applicant database and a current data record is stored. Furthermore, you can request at any time that we delete the data by clicking on the “Delete” button or by sending us an email to datenschutz@benteler.com. You additionally have the right to receive free information at any time about the personal data we have stored. Please send us an email to datenschutz@benteler.com for this purpose.

The application form, all of the information it contains and all of the information you have provided us with in the context of the application process will be sent over the Internet, which is openly accessible to all. You acknowledge that, despite the encryption methods we and our service providers use, this transmission method is not secure and that the data can be sent across national borders without restriction, regardless of the sender’s or the recipient’s location. Neither the BENTELER Group nor any of our external service providers assumes any form of liability (whether for injury, loss or other damage) vis-à-vis candidates due to the consequences of sending their personal data (including any errors, delays or transmission failure) over the Internet.

You will find out further information about data protection at BENTELER here. Please contact us if you have any further questions about data protection on our BENTELER online job board and this data protection information, or if you would like to request an excerpt of your personal data. Please send us an email to datenschutz@benteler.com for this purpose.

YouTube is disabled

We need your consent to use YouTube videos. For more information, see our Privacy Policy.