OBECNÉ OTÁZKY

Vždy jsme ochotni přijímat nevyžádané žádosti. Pokud najdete pracovní pozici, která přesně neodpovídá vašemu profilu, ale je mu blízká, podejte si žádost a vysvětlete, co hledáte, v průvodním dopise. Pokud nenajdete na Vyhledávači pracovních pozic vůbec nic, co by vám vyhovovalo, ale máte zájem pracovat v BENTELERU, jednoduše kontaktujte Vaše lokální personální oddělení prostřednictvím e-mailové žádosti.

Klidně nás můžete kontaktovat prostřednictvím komunikačního kanálu, který vám vyhovuje, avšak může to zpomalit proces zpracování Vaší žádosti. Proto jsme nejradši, když nás každý kontaktuje se žádostí o pracovní pozici přes náš Vyhledávač pracovních pozic.

Je jich několik. Použití Vyhledávače pracovních pozic vcelku znamená, že získáte jasný přehled o neobsazených pracovních pozicích, můžete si pohodlně zažádat až o pět pozic, a je to nejrychlejší způsob, jak od nás dostat odpověď.

Rozhodně.

Ano, to je jedna z hlavních výhod tohoto systému. Na své žádosti můžete pracovat, kdykoli se Vám to bude hodit. Pokud ji nedokončíte hned napoprvé, uložíte si ji a můžete se k ní vrátit později.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná. Ostatní pole jsou nepovinná, ale doporučujeme Vám, abyste je vyplnili také. V některých případech to třeba nebude možné, protože všechny body nejsou stejně relevantní. Otázky jsou však utvářeny tak, aby nám pomohly udělat si co nejkomplexnější představu o tom, kdo jste, takže bychom ocenili dostat od Vás co nejvíce informací. Když vyplníte všechna pole, může to pro vás znamenat jedině výhodu.

Rozhodně. Jsme si vědomi toho, že obzvlášť u žadatelů, kteří chtějí změnit profesní kariéru, je to nesmírně důležité. Vaše informace jsou u nás v bezpečí.

Ze všech sil se snažíme odpovědět každému žadateli do čtyř týdnů a provést úvodní šetření.

Jednoduše navštivte webovou stránku svého regionu a podívejte se na seznam relevantních personálních kontaktů.

TECHNICKÉ OTÁZKY

  • Chrome verze 30.0+
  • Firefox verze 25.0+
  • Safari 6.1.2+
  • IE9+
  • iOS verze 6+ iPhone/iPad
  • Android verze 4+

Přijímáme všechny obvyklé formáty (např. .txt, .rtf, .doc., .pdf).

Systém žádostí použije Vaši e-mailovou adresu jako hlavní komunikační kanál. Proto je důležité uvést e-mailovou adresu, která je aktuální a kterou pravidelně kontrolujete. Jinak se může stát, že Vás nebudeme moci kontaktovat a zpracovat Vaši žádost.

Po úspěšném doručení své žádosti dostanete potvrzení e-mailem.

Dokud nám nedáte jiné pokyny, budeme uchovávat Vaše data šest měsíců. Během tohoto období zvážíme Vaši žádost o pracovní pozici vzhledem ke všem nabídkám, které budou odpovídat Vašemu profilu.

ODSTRAŇOVÁNÍ PROBLÉMŮ

Pokud používáte webový e-mailový systém (např. googlemail.com, yahoo.com, atd.), je možné, že potvrzení Vaší registrace skončilo ve složce nevyžádané pošty.

E-maily, které Vám pošleme, mohou obsahovat odkazy, které můžete použít k doplnění chybějících informací do své žádosti. Abyste mohli tyto odkazy používat, musíte zkontrolovat, zda Váš e-mailový program povoluje HTML e-maily, nebo dočasně přepnout na zobrazení HTML. Menu nápovědy ve vašem e-mailovém programu nebo sekce FAQ (často kladených dotazů) vašeho poskytovatele často obsahuje kroky pro přepnutí na zobrazení HTML, pokud si nejste jisti, jak na to.

Nezapomeňte, že maximální velikost souboru je 3 MB. Je možné, že jste se snažili nahrát příliš velký soubor. Zkomprimujte soubor nebo ho zmenšete jiným způsobem a pak to zkuste znovu.

Jednoduše přejděte na stránku s žádostí o heslo a klikněte na "Zapomněli jste heslo?" Jakmile otevřete e-mailovou adresu, kterou jste použili při registraci, dostanete na ni e-mail s heslem.

Náš Vyhledávač pracovních pozic otevírá zvláštní okna. Aby mohly všechny funkce správně fungovat, musíte si blokovač vyskakovacích oken deaktivovat.