Vítejte ve společnosti BENTELER

Z malé rodinné firmy, kterou jsme kdysi byli, jsme se stali důležitým globálním hráčem. To znamená, že jako zaměstnanec získáte to nejlepší z obou světů – můžete si užívat práci v rodinné firmě založené na důvěře a respektu a zároveň můžete očekávat vysokou úroveň profesionality ve všech pracovních aspektech.

Tyto přednosti, které jsou v globálním měřítku nerozlučně spjaty se společností BENTELER, se pochopitelně vztahují také na společnost BENTELER Automotive v České republice a na Slovensku. Bez ohledu na pracoviště, kde budete zaměstnáni, se stanete součástí společnosti, která se zavázala pomoci dosáhnout Vašeho maximálního potenciálu v každé fázi Vaší kariéry.

Závody společnosti BENTELER v České republice a na Slovensku patří k divizím Automotive a Distribution. Ty se specializují na výrobu automobilových dílů a konstrukci a výrobu strojů a robotů určených pro automobilový průmysl. Pobočka v Chrastavě je hlavním sídlem společnosti BENTELER pro severní a východní Evropu. V obou zemích zaměstnává společnost BENTELER přibližně 2 700 lidí.