Hledáme výrazné individuality

Pokud si myslíte, že jste jiní, jste přesně člověkem pro BENTELER. Hledáte úspěch? Máte různorodé schopnosti a týmového ducha nebo rádi řešíte problémy? Jste důvěryhodní a umíte o tom snadno přesvědčit ostatní? V čem vynikáte a jaké jsou hlavní rysy Vaší osobnosti?

BENTELER je atraktivní zaměstnavatel s celou řadou příležitostí pro nováčky i čerstvě povýšené zaměstnance v rámci celého světa. Chceme, abyste přispěli svou individualitou a osobností, přičemž nezáleží na tom, zda budete rozvíjet svou kariéru ve specializovaném oboru, v managementu nebo v nejrůznějších projektech. Hledáme prostě silné osobnosti, které se budou aktivně podílet na rozvoji a úspěchu naší firmy.

Chcete vědět více o individuálních příležitostech v BENTELERU?
Vyberte si nějakou zemi, přečtěte si rozhovory s našimi zaměstnanci a získejte tak lepší představu o BENTELERU.

BENTELER ROZHOVORY VE SVĚTĚ

USA
worldmap interviews

Laserový specialista, který cestuje po světě

David Tomáš

Jako nadnárodní společnost může BENTELER v oblasti mezinárodní spolupráce svým zaměstnancům nabídnout mnohé. Jen málokdo však viděl za pouhé dva roky takový kus světa jako David Tomáš. V rámci své práce laserového specialisty cestoval do Indie, Jihoafrické republicky, Brazílie i Spojených států za účelem výměny zkušeností s místními laserovými specialisty. „Bylo to pro mě velmi zajímavé. Z těchto cest jsem si odnesl velké zkušenosti.“

Doma v Chrastavě je David odpovědný za programování a údržbu strojů. Také se zabývá vývojem příslušenství. A když je potřeba nakoupit nové nástroje, studuje technické údaje a pak zadá objednávku.

Velkou část Davidovy práce tvoří strojní vybavení. Díky tomu je pro něj jeho práce zvlášť zajímavá. Odpovídá za mnoho různých pracovních oblastí a jednotlivé úkoly se od sebe značně liší. „Proto mě moje práce tolik baví: každý den je jiná. Žádné dva dny nejsou stejné.“ Je to výzva, kterou David rád přijímá a která jej udržuje ve střehu.

Proč právě společnost BENTELER?
Zájem o strojní inženýrství je v Davidově rodině tradicí. Jeho otec vystudoval strojní inženýrství a David šel v jeho šlépějích, když vystudoval Technickou univerzitu v Liberci.

„Hned po střední škole jsem rok pracoval u výrobní linky velké automobilové společnosti. Pak jsem začal studovat techniku.“ Po dokončení studia nastoupil David do společnosti BENTELER a od té doby u nás pracuje. Už je to dvanáct let. „Dostal jsem tady tolik úžasných příležitostí – například možnost cestovat do zahraničí. Jsem přesvědčen, že mám ve společnosti BENTELER velkou šanci dál se rozvíjet.“

„Když mi společnost BENTELER nabídla práci, okamžitě jsem věděl, že je to ta správná volba. A musím také dodat: jsem velmi spokojen i se svým platem.“

Rád čelím výzvám!
Další výzva, které David s radostí každý den čelí, nemá s lasery nic společného. Má malé dítě, takže když se vrátí domů, musí se hned věnovat „otcovským povinnostem“. Ani v tomto případě nejsou žádné dva dny stejné, jak určitě ví každý rodič.

David má rád přírodu, a proto není žádným překvapením, že k jeho dvěma oblíbeným sportům patří běžky a jízda na horském kole. Stejně jako při sportu, tak i v případě práce pro společnost BENTELER se musí udržovat ve střehu, protože jakákoliv chyba může mít nechtěné následky. Špatná konstrukce laserovacího přípravku nebo píchlá pneumatika mohou představovat stejnou úroveň rizika. Jako vystudovaný strojní inženýr však má David vždy v záloze nějaké řešení.

Zpět na výběr
YouTube is disabled

We need your consent to use YouTube videos. For more information, see our Privacy Policy.